Forum Forum romanistów UJ Strona Główna Forum romanistów UJ
Wirtualne VII piętro Collegium Paderevianum
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Profilaktyczna wizyta u podologa - warto?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum romanistów UJ Strona Główna -> Bla Bla Bla..... Tout et rien, czyli Izba Spamu. Łelkom :*
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renataborki45



Dołączył: 05 Cze 2024
Posty: 48

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2025 13:10    Temat postu: Profilaktyczna wizyta u podologa - warto? Odpowiedz z cytatem

Hej, nigdy nie byłam u podologa, bo nie mam jakichś wielkich problemów ze stopami. Ale zastanawiam się, czy nie warto pójść profilaktycznie, na taką kontrolę, żeby ktoś fachowym okiem ocenił stan stóp. Chodził ktoś z Was na taką wizytę? Jeśli tak, to jakiego specjalistę na trasie Bydgoszcz podolog byście polecili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 22, 2025 13:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum romanistów UJ Strona Główna -> Bla Bla Bla..... Tout et rien, czyli Izba Spamu. Łelkom :* Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum romanistów UJ  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group