 |
Forum romanistów UJ Wirtualne VII piętro Collegium Paderevianum
|
| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
renataborki45
Dołączył: 05 Cze 2024 Posty: 48
|
Wysłany: Pon Wrz 22, 2025 13:10 Temat postu: Profilaktyczna wizyta u podologa - warto? |
|
|
| Hej, nigdy nie byłam u podologa, bo nie mam jakichś wielkich problemów ze stopami. Ale zastanawiam się, czy nie warto pójść profilaktycznie, na taką kontrolę, żeby ktoś fachowym okiem ocenił stan stóp. Chodził ktoś z Was na taką wizytę? Jeśli tak, to jakiego specjalistę na trasie Bydgoszcz podolog byście polecili? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Wrz 22, 2025 13:10 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|
|